• Produkt tymczasowo niedostępny
Ekstrakt z zielonej kawy 60 kapsułek NATURA MED

Ekstrakt z zielonej kawy 60 kapsułek NATURA MED

42,35 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ekstrakt z ziaren Zielonej Kawy pozwala zmniejszać uczucie głodu, co prowadzi do ograniczenia spożywania posiłków. Zawiera on aktywnie działającą substancję - kwas chlorogenowy, eliminującą napady głodu. Przyspiesza ona również metabolizm i spalanie tłusz
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Ekstrakt z ziaren Zielonej Kawy pozwala zmniejszać uczucie głodu, co prowadzi do ograniczenia spożywania posiłków. Zawiera on aktywnie działającą substancję - kwas chlorogenowy, eliminującą napady głodu. Przyspiesza ona również metabolizm i spalanie tłuszczu w wątrobie oraz oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn.

Kofeina przeciwdziała spadkowi energii i witalności. Jej działanie polega na przyspieszeniu metabolizmu organizmu i doprowadzeniu do szybszego oraz skuteczniejszego spalania tłuszczów.

Jednocześnie zielona kawa potrafi zmniejszyć uczucie łaknienia, co jeszcze bardziej sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Redukuje uczucie głodu i przyspiesza metabolizm organizmu - dzięki zawartości antyutleniaczy, polifenoli (w tym najefektywniejszego – EGCG) i chromu, Twoje ciało domaga się mniej jedzenia i szybciej chudnie za sprawą szybszej przemiany materii.

Przyspiesza spalanie tłuszczu - eliminuje nieatrakcyjny cellulit, poprawiając wygląd Twojej skóry.

Jest w pełni naturalnym suplementem

Sposób użycia:  1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie na 30 minut przed posiłkiem popijając obficie wodą.anie

Opakowanie: 60 kapsułek / 800 mg


NATURA MED

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło