• Nowy
Rumianek koszyczek Fix 30 szt

Rumianek koszyczek Fix 30 szt

6,65 zł
Brutto
Rozkurczowe, przeciwzapalne. Wewnętrznie - napar jako środek rozkurczowy i wiatropędny, pomocniczo przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego i w chorobie wrzodowej. Zewnętrznie jako środek przeciwzapalny do płukania jamy ustnej i gardła, i okładów.
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Działanie: Rozkurczowe, wiatropędne, przeciwzapalne.

Wskazania: Wewnętrznie - napar jako środek rozkurczowy i wiatropędny, pomocniczo jako przeciwzapalny w stanach zapalnych przewodu pokarmowego i w chorobie wrzodowej. Zewnętrznie jako środek przeciwzapalny do płukania jamy ustnej i gardła, do okładów na skórę, także do lewatyw i tamponowania.

Stosowanie: 1 torebkę zalać 3/4 szklanki wrzącej wody, naparzać 5 min., pić 2 razy dziennie szklankę naparu jako środek wiatropędny i rozkurczowy. Do użytku zewnętrznego można przygotować napar w ten sam sposób.  

Opakowanie: 30 torebek 1,5g

Herbapol
E7CA-48228
11 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło