Koper Włoski Owoc Fix - 2,0g x 30 sasz. Herbapol Lublin

Koper Włoski Owoc Fix - 2,0g x 30 sasz. Herbapol Lublin

8,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat posiada działanie rozkurczowe i wiatropędne w przewodzie pokarmowym oraz wykrztuśne. Stosowany w zaburzeniach trawienia, kurczowych dolegliwościach żołądka i jelit, uczuciu pełności, wzdęciach, nieżycie dróg oddechowych.

Działanie: Preparat w postaci ziół do zaparzenia, posiada działanie rozkurczowe i wiatropędne w przewodzie pokarmowym oraz wykrztuśne.

Wskazania: Stosowany w zaburzeniach trawienia, kurczowych dolegliwościach żołądka i jelit, uczuciu pełności, wzdęciach, nieżycie dróg oddechowych.

Stosowanie: 1 saszetkę kopru włoskiego zalać 1/2 szklanki ciepłej wody, doprowadzić powoli do wrzenia i ostudzić. Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: pić 2-3 razy dziennie po 1/2 szklanki odwaru. Dzieci: pić 1-2 razy dziennie następujące ilości odwaru:
* niemowlęta od 1 do 12 miesiąca życia po 50 ml
* małe dzieci od 1 do 4 lat po 75 ml
* dzieci od 4 do 10 lat po 100 ml.

W przypadku podawania niemowlętom zaleca się odlać podaną wyżej ilość odwaru do wysterylizowanej butelki z podziałką i ostudzić do około 37°C. Należy podawać zawsze świeżo przygotowany odwar. W dolegliwościach trawiennych niemowlętom zaleca się podawanie leku między posiłkami, a dzieciom między posiłkami lub po jedzeniu.

Skład: 1 saszetka zawiera 2,0 g owocu kopru włoskiego.

Herbapol
D7B2-425F2
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło