Nerwobonisol 100g

Nerwobonisol 100g

29,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny jest w sklepie stacjonarnym,

Krople o działaniu łagodnie uspokajającym, ułatwiającym zasypianie i łagodzącym zaburzenia emocjonalne. Preparat jest mieszaniną różnych leczniczych surowców o działaniu uspokajającym.

Działanie: Krople o działaniu łagodnie uspokajającym, ułatwiającym zasypianie i łagodzącym zaburzenia emocjonalne. Preparat jest mieszaniną różnych leczniczych surowców o działaniu uspokajającym. Skuteczne działanie spowodowane jest obniżeniem progu wrażliwości o.u.n. (wpływ na obszar układu limbicznego mózgu). Nerwobonisol stosowany jest wspomagająco w nerwicy, bezsenności, zaburzeniach emocjonalnych okresu przekwitania, napięciu przedmiesiączkowym.

Wskazania: Wspomagająco w nerwicy, bezsenności, zaburzeniach emocjonalnych okresu przekwitania, napięciu przedmiesiączkowym.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci do ukończenia 6 r.ż. (krople zawierają alkohol).

Działanie niepożądane: Spowolnienie procesów psychicznych.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: 2,5 ml na kieliszek wody 1-3 razy dziennie. W bezsenności można stosować podwójną dawkę przed snem. Dzieci powyżej 6 r.ż.: 1,5 ml 3 razy dziennie.

Skład: wyciąg z liści melisy, wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z koszyczków rumianku, nalewka z ziela serdecznika, nalewka z kwiatostanu głogu, nalewka z korzenia kozłka. 1 g preparatu zawiera nie mniej niż 0,12 mg flawonoidów (w przeliczeniu na kwercetynę).

Opakowanie: 100g

Bonimed
10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło