Gastrobonisan 20sasz. x5g

Gastrobonisan 20sasz. x5g

15,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mieszanka stosowana jest tradycyjnie w dolegliwościach trawiennych oraz pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych przewodu pokarmowego.

Mieszanka stosowana jest tradycyjnie w dolegliwościach trawiennych oraz pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych przewodu pokarmowego.

Działanie: Osłaniające i przeciwzapalne, ułatwiające gojenie się wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Przeciwwskazania: Uczulenie na rumianek lub inny składnik mieszanki. Choroby wątroby z zastojem żółci, marskość wątroby oraz ciężka niewydolność nerek. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji: Ze względu na zawartość korzenia lukrecji nie stosować w okresie ciąży i laktacji.

Działania niepożądane: w związku z zawartością w mieszance roślin z rodziny Compositae, w tym koszyczka rumianku mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości na te składniki. Przy dłuższym stosowaniu mogą wystąpić objawy charakterystyczne dla przedawkowania kortykoidów w postaci zatrzymania sodu i wody w organizmie oraz utraty potasu z nadciśnieniem i hipokaliemią. Należy wówczas przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych należy poinformować o tym lekarza.

Dawkowanie: stosować doustnie 1-3 razy dziennie po 1 torebce w postaci naparu, zależnie od nasilenie objawów chorobowych.

Skład: Chamomillae anthodium, Glycyrrhizae radix, Abrotani herba, Plantaginis lanceolatae folium, Altheae radix, Calendulae flos.

Opakowanie: 20 saszetek x 5g

 

 

Bonimed
94 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło