Ostrożeń Ziele, Ziele Ostrożenia 25g

Ostrożeń warzywny sklep

6,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Moczopędny, odtruwa, wzmacnia, przeciwzapalny, przeciwkrwotoczny. Schorzenia nerek, w niektórych chorobach skóry, schorzenia reumatyczne, zewnętrznie w postaci okladów i obmywań przy świądzie skóry, wyprysku alergicznym, trądziku, oparzeniach.

Nasz sklep oferuje ostrożeń warzywny. Ziele ostrożnia jest znane również pod nazwą ostrożeń polny, to roślina zielna mogąca wykazywać działanie lecznicze. Zawiera wiele cennych substancji biologicznie aktywnych m.in. flawonoidy, saponiny i alkaloidy, które cechują się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi i przeciwgorączkowymi. Jest także znany jako środek mogący oddziaływać moczopędnie i przeciwskurczowo.

Gdzie znajduje zastosowanie ziele ostrożenia?

Ostrożeń warzywny jest składnikiem wielu preparatów stosowanych wspomagająco przypadku bólów reumatycznych, stanów zapalnych i gorączki. Roślina ta może wykazywać korzystny wpływ również na układ moczowy, dlatego stosuje się ją w przypadku problemów z drogami moczowymi i kamicą nerkową.

Ostrożeń ziele jest stosowany także w kosmetyce podobnie jak ziele skrzypu. Zawarte w nim składniki aktywne mają działania przeciwutleniające, dzięki czemu mogą ochronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Ostrożeń warzywny dostępny w sklepie zielarskim jest rośliną zielną o wielu korzystnych właściwościach. Wykazuje wspomniane powyżej działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Roślina ta jest składnikiem wielu preparatów wspomagających kuracje lecznicze, a także w kosmetyce.

Działanie: moczopędne, odtruwające, wzmacniające, przeciwzapalne, przeciwkrwotoczne.

Wskazania:
jako śrdek moczopedny, w schorzeniach nerek, w niektórych chorobach skóry, pomocniczo w schorzeniach reumatycznych, zewnętrznie w postaci okladów i obmywań przy świądzie skóry, wyprysku alergicznym, trądziku, uszkodzeniach naskórka, oparzeniach termicznych i słonecznych oraz w zapaleniu spojówek. Zaleca się je także jako skladnik płukanki przy łupieżu i wypadaniu włosów oraz jako dodatek do kąpieli pielęgnacyjnych skóry.

Sposób użycia:
łyżeczkę zalać szklanką wrzątku.

Zawartość opakowania: 50g

Dary Natury
5A75-78765
7 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło