Len Nasiona, Nasiona Lnu 200g

Len Nasiona, Nasiona Lnu 200g

5,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Osłania, zmiękcza, lekko przeczyszczajace, obniża poziom lipidów we krwi. Stany zapalne górnych dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, zaparcia, zewnętrznie w formie okładów i kataplazmów jako środek rozmiękczający i przeciwzapalny.

Działanie: osłaniające, zmiękczające, lekko przeczyszczające, obniżające poziom lipidów we krwi.

Wskazania: stany zapalne górnych dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, zaparcia, zewnętrznie w formie okładów i kataplazmów jako środek rozmiękczający i przeciwzapalny.

Sposób użycia: 2 łyżki nasion zalać szklanką wody, gotować 15 minut. Ostudzić, przecedzić. Pić po 1/2 szklanki 2-3 razy dziennie.

Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania:

Młodzież w wieku powyżej 12 lat, dorośli i osoby starsze: 5 – 10 g nasion lnu (ok. ½ - 1 łyżki) zalać szklanką (250 ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 15 minut. Przed spożyciem można przecedzić lub przyjmować razem z nasionami. Pić po szklance ostudzonego naparu do 3 razy na dobę na pół  do 1 godziny przed posiłkiem.

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie terminu ważności.


Zawartość opakowania: 200g

Kawon
8CB5-3320C
98 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło