Diabelski (Czarci) Pazur Korzeń mielony 50g - POKONAJ REUMATYZM

Diabelski (Czarci) Pazur Korzeń mielony 50g - POKONAJ REUMATYZM

17,99 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Korzeń tej rośliny jest niezwykle skuteczny w likwidowaniu bólów reumatycznych, a także alergii, bólów wielomięśniowych, miażdżycy, mięśniobóli, otyłości, prostaty, gośca, reumatycznego zapalenia stawów, zapalenia wątroby.

Diabli pazur 50g korzeń mielony - skuteczny suplement na dolegliwości reumatyczne, bóle mięśniowe, bóle krzyża, uszkodzenia chrząstek stawów, obstrukcję wątroby, woreczek żółciowy i trzustkę. Diabli pazur jest w stanie odbudować chrząstki międzykostne a także pośrednio zapobiegać nowotworom, gdyż zdrowa wątroba skutecznie usuwa szkodliwe substancje, tym samym substancje te nie uszkadzają tkanek organizmu i nie tworzą się komórki rakowe.

Nazwa rośliny pochodzi od małych „haków”, które rosną na końcach łodyg i wyglądają jak zakrzywione pazury. A porównanie nie diabla pochodzi o właściwości, które w dawnych czasach przez afrykańskich szamanów porównywane było do szatana. W Polsce znane są jeszcze takie nazwy tej rośliny jak: wilczy pazur, diabelski pazur, szatański szpon lub pazur diabła. W Europie diabli pazur używany jest od około 1900 roku, kiedy został przywieziony przez podróżników. W Niemczech jest to bardzo powszechny lek stosowany na wiele dolegliwości. Został poddany różnym testom i próbom oraz został dokładnie zbadany przez niezależne instytuty farmakologiczne. Do podstawowych składników korzenia można zaliczyć: harpagid, harpagosid, pro-cumbid, pewna mieszanka fitosteryn, trójperteny, flawonoidy, nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas cynamonowy i chloro-genowy.

Do najważniejszych działań  pazura diabła można zaliczyć:

  • Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów
  • Usuwanie toksyn z organizmu
  • Silne działanie przeciwbólowe
  • Wspomaganie trawienia i poprawa pracy jelit oraz wątroby
  • Silne działanie na potencję, skuteczny nawet przy dużym spadku libido
  • Doraźna pomoc przy zwyrodnieniach układu mięśniowo – szkieletowego


Dawkowanie: Zażywamy 1 gram 3 x dziennie w formie sproszkowanej, popijając ciepłą wodą albo według przepisu na opakowaniu. Stosować kilka tygodni lub dłużej dla osiągnięcia pożądanego efektu terapeutycznego. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy, ale długotrwały efekt terapeutyczny.

Przeciwwskazania: Preparaty z korzenia diablego pazura nie powinny być przyjmowane w przypadku wrzodów żołądka i dwunastnicy. Przy kamieniach żółciowych diabli pazur powinien być przyjmowany po konsultacji z lekarzem.

50 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło