Czosnek Niedźwiedzi, Niedźwiedzi Czosnek 25g

Czosnek Niedźwiedzi, Niedźwiedzi Czosnek 25g

7,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czosnek niedźwiedzi ma silne działanie bakteriobójcze, szczególnie przydatny jest przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, obniża ciśnienie krwi, korzystnie działa na serce, zapobiega nowotworom złośliwym oraz miażdżycy.

Czosnek niedźwiedzi stosuje się jako składnik wiosennych zup, można go dodawać do sałatek, twarogów, sosów i kisić oraz marynować w oliwie. Wspaniale prezentuje swoje walory w zupie ogórkowej czy szczawiowej. Ponadto stanowi świetny dodatek do masła, jajka i makaronu.

Czosnek niedźwiedzi to roślina liściasta, należąca do rodziny czosnkowatych. Pachnące czosnkiem liście zawierają dużo witaminy C i pobudzają apetyt. Czosnek niedźwiedzi niezastąpiony jest w postaci ukiszonych liści i co ważne spożyty na surowo nie pozostawia po sobie, tzw. “nieprzyjemnego oddechu”. Czosnek niedźwiedzi ma podobne właściwości lecznicze, jak czosnek pospolity. Ma silne działanie bakteriobójcze, szczególnie przydatny jest przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, obniża ciśnienie krwi, korzystnie działa na serce, zapobiega nowotworom złośliwym oraz miażdżycy.

Dary Natury
519F-22568
6 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło