Borówka Brusznica Liść, Liść Borówki Brusznicy 25g

Borówka Brusznica Liść, Liść Borówki Brusznicy 25g

3,40 zł
Brutto

Brusznica zwana również borówką czerwoną jest doskonałym surowcem zielarskim działającym moczopędnie, antyseptycznie, regulująco na czynności trawienne, zawierającą w swym składzie fosforany, sole żelaza, kwasy organiczne i dużo witaminy C.

Brusznica zwana również borówką czerwoną jest doskonałym surowcem zielarskim działającym moczopędnie, antyseptycznie, regulująco na czynności trawienne, zawierającą w swym składzie fosforany, sole żelaza i kwasy organiczne, dużo witaminy C, arbutynę, pektyny, cukry, garbniki i barwniki. Rozgniecione, świeże owoce bywają wykorzystywane do okładów na poparzone miejsca, a odwar z suszonych owoców polecany jest w przypadku przeziębienia i zakażeń bakteryjnych.

Działanie:
 odkażajaco na drogi moczowe, ściągająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego, p/bakteryjne, lekko moczopędne.

Wskazania:
 stany zapalne nerek, przewodów moczowych, w nieżytach i skurczach pęcherza, w kamicy nerkowej, w schorzeniach reumatycznych oraz przy biegunkach i nieżytach przewodu pokarmowego. Liść borówki brusznicy zawiera glikozydy fenolowe, garbniki, flawonidy, kwasy organiczne oraz sole mineralne zasobne w magnez.

Sposób użycia:
 łyżeczkę zalać szklanką wrzątku.


Zawartość opakowania:
 25g

Kawon
4BFB-666B0
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło