Bertram 35g

Bertram 35g

17,99 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Bertram to roślina zwana inaczej pierściennikiem lekarskim. W tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej zioło to wykorzystywane jest także jako afrodyzjak, który ma mieć właściwości podnoszące męskie libido i zwiększające płodność. Ponadto ajurweda wykorzystuje korzeń bertramu do łagodzenia bólu zębów, gardła i migdałków. Żucie korzenia bertramu sprzyja wydzielaniu śliny, a substancje w nim zawarte pomagają niwelować ból. Bertram należy do listy ziół św. Hildegardy, które pozytywnie wpływają na organizm człowieka. 

Bertram mielony 100%

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą

Zalecane spożycie:

Dodawać 1-3 szczypty przyprawy do potraw, zalecana dawka: do 50g na 1 kg masy ciała 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło