Napój Odchudzajacy O.Klimuszki 100 ml - PIJ I CHUDNIJ

Napój Odchudzajacy O.Klimuszki 100 ml - PIJ I CHUDNIJ

8,50 zł
Brutto

Preparat ziołowy, wspomagający walkę z nadwagą lub otyłością, dla osób powyżej 12 roku życia, mających tendencje do tycia oraz prowadzących mało aktywny tryb życia. Stosowany systematycznie spełnia wymogi kuracji odchudzającej Ojca Klimuszki.

Pij i chudnij to 12-krotnie skondensowana mieszanka naturalnych ziół i owoców. Produkt powstal z myślą o koneserach natury: zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, dosłodzone fruktozą, a przy tym przyjazne dla cukrzyków, przygotowano w formie gotowego ekstraktu do picia. Nowosć naturalnych i skutecznych soków na odchudzanie.

Zastosowanie: Preparat ziołowy, wspomagający walkę z nadwagą lub otyłością, przeznaczono dla osób powyżej 12 roku życia, mających tendencje do tycia oraz prowadzących mało aktywny tryb życia. Stosowany systematycznie przez 1, 2 lub 3 miesiące, spełnia wymogi kuracji odchudzającej Ojca A.Cz.Klimuszki.

Preparat nie jest w żaden technologiczny sposób oczyszczany (klarowany). Każda buteleczka napoju odchudzającego zawiera 100ml, 12-krotnie skondensowanej mieszaniny ziół i owoców. Osad na dnie opakowania zbudowany jest z naturalnej tkanki owocowej i ziołowej. Podnosi on wartość prozdrowotną i odżywczą preparatu.

Mechanizm działania ziołowego soku na odchudzanie: Zawarte w mieszance zioła posiadają dwukierunkowe działanie: żółciopędne (spalanie tłuszczów) i oczyszczające z ubocznych produktów przemiany materii i toksyn. Wzmożenie pracy wątroby przed posiłkiem (działanie żółciopędne), powoduje lepsze spalanie treści pokarmowej, a co za tym idzie, przyspieszenie trawienia. Te czynności fizjologiczne połączone z wydalaniem zbędnej wody z organizmu (działanie oczyszczające), przynoszą efekt w postaci ogólnego przyspieszenia procesów przemiany materii. Najważniejszą konsekwencją poprawy przemiany materii jest zmuszenie organizmu do spalania własnych zapasów, czyli chudnięcia.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W trakcie kuracji odchudzającej zaleca się spożywać owoce i warzywa, pić wodę mineralną niegazowaną,ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

Sposób użycia: Około 15ml napoju spożyć ok. 20 minut przed śniadaniem, 20 minut przed obiadem oraz 20 minut przed kolacją. Nie przekraczać 50ml napoju w ciągu dnia.

Skład:
Woda, nasiona lnu, korzeń z zielem mniszka lekarskiego, owocnia fasoli, korzeń lubczyka, ziele skrzypu polnego, ziele krwawnika, kwiat hibiscusa, czarna porzeczka (1,5%), substancja konserwująca.

Zawartość: 100 ml

100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło