Nalewka Długowieczności - tonik ziołowy Ojca Klimuszko 200ml

Nalewka Długowieczności - tonik ziołowy Ojca Klimuszko 200ml

42,99 zł
Brutto
Skład i proporcje są tak dobrane, aby spowalniać procesy starzenia się skóry i występowania zmarszczek, zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy. Ma wpływ na stymulację procesów wygładzania i ujędrniania skóry a także na łagodzenie objawów cellulitu

Zastosowanie: Tajemnica długowieczności, zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Skład i proporcje są tak dobrane, aby spowalniać procesy starzenia się skóry i występowania zmarszczek, zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy. Pochodne kwasów triterpenowych, zawarte w ekstrakcie ziela długowieczności mają wpływ na stymulację procesów wygładzania i ujędrniania skóry (wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny) a także na łagodzenie objawów cellulitu. Preparat ten polecamy zwłaszcza osobom starszym, w zakresie wzmocnienia serca i polepszenia elastyczności naczyń krwionośnych, co pozwala im poczuć się młodszymi i sprawniejszymi również psychotonicznie. Zawarte w preparacie związki antyoksydacyjne mają wpływ na zmniejszanie liczby wolnych rodników, co przyjmowane jest jako dodatkowa ochrona organizmu przed ryzykiem wystąpienia problemów nowotworowych. Nalewka zawiera pełną dawkę dobową naturalnej witaminy C, wzmacniając odporność naszego organizmu.

Nalewka nie zawiera alkoholu ani żadnych związków syntetycznych, zapachowych lub smakowych.

Sposób użycia: 1 łyżka stołowa (10 ml) nalewki rano, po śniadaniu. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym chłodnym miejscu (zaleca się przechowywanie w lodówce w temperaturze do 8 stopni C.).  Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najważniejsze, zbadane składniki prozdrowotne
Zawartość w dawce dziennej 20 ml:

  • Naturalna witamina C - 60mg (100% DZ)
  • Zawartość bioflawonoidów (w przeliczeniu na kw. galusowy) - 85,6 mg
  • Aktywność antyoksydacyjna (w przeliczeniu na troloks) - 107,2 mg
  • Zawartość naturalnej kwercetyny - 2,42 mg
  • Zawartość naturalnej luteoliny - 2,13 mg
  • Zawartosć naturalnej apigeniny - 5,36 mg
  • Zawartość naturalnego kemferolu - 0,7 mg
  • Zawartość naturalnego MAGNEZU - 6 mg


Pojemność: 250ml

Alter Medica
98 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło