Salviasept 35g Herbapol

Salviasept 35g Herbapol

9,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat roślinny o działaniu antyseptycznym, słabym przeciwzapalnym na błony śluzowe i udrożniającym drogi oddechowe. Surowce roślinne działają ściągająco, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie na błony śluzowe jamy ustnej.

Wskazania i działanie:

Płukania: w stanach zapalnych jamy ustnej, gardła, krtani; pomocniczo w paradontozie, anginie i stanach ropnych migdałków, do pielęgnacji jamy ustnej.

Inhalacje: pomocniczo w nieżycie nosa, zapaleniu zatok i krtani, nieżycie gardła i oskrzeli, stanach zapalnych układu oddechowego.

Kąpiele odświeżające.

Preparat roślinny o działaniu antyseptycznym, słabym przeciwzapalnym na błony śluzowe i udrożniającym drogi oddechowe. Poszczególne związki czynne zawarte w surowcach roślinnych działają ściągająco, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie na błony śluzowe jamy ustnej.

Stosowanie: Zewnętrznie: Do płukań: 20-30 kropli na 1/2 szklanki ciepłej wody; do inhalacji: 20-30 kropli na 1 szklankę gorącej wody; do kąpieli: 20-50 kropli do wanny wody o temperaturze 37°C.

Skład: Preparat zawiera: 0,2% olejku szałwiowego, 0,3% olejku tymiankowego, 0,3% olejku majerankowego, 0,6% cyneol, 1,1% olejku miętowego, 2% olejku goździkowy, 2% mentol, 93,5% wyciąg płynny (1:3,3) z: koszyczka rumianku - 18,7, liścia szałwii - 18,7, ziela krwawnika - 18,7, ziela mięty pieprzowej - 18,7, ziela tymianku - 9,35, owoców kopru włoskiego - 9,35. Preparat zawiera 52% etanolu.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pojemność: 35g

Herbapol
99 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło