Pichtosept 16 pastylek do ssania

Pichtosept 16 pastylek do ssania

11,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Działa przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest szczególnie polecany w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych. Zapobiega i wspomaga leczenie kataru, kaszlu, anginy, grypy i przeziębień, gdyż działa antyseptycznie.

Pastylki Pichtosept do ssania zawierają olejek pichtowy, który sprawia, że różnią się one w sposób zasadniczy od typowych pastylek cukrowych dostępnych na rynku. Jest on bowiem źródłem substancji o prozdrowotnym oddziaływaniu na organizm. 

Działanie: przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest szczególnie polecany w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych. Zapobiega i wspomaga leczenie kataru, kaszlu, anginy, grypy i przeziębień, gdyż działa antyseptycznie, zmniejsza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Działa wzmacniająco i ochronnie w okresach przesileń i zmian pogodowych. Działa antyseptycznie i wykrztuśnie. Pastylki do ssania z olejkiem pichtowym przeznaczone dla dorosłych.

Skład: Pastylki do ssania z olejkiem pichtowym (1%) przeznaczone dla osób dorosłych. Składniki:syrop skrobiowy, cukier,regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olejek pichtowy (1%).

Opakowanie:16 tabletek.

Alter Medica
96 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło