• Produkt tymczasowo niedostępny
Debelizyna 100g - pasta moczopędna

Debelizyna 100g - pasta moczopędna

25,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Debelizyna działa moczopędnie i rozkurczająco na drogi moczowe, zmniejsza nasilenie dolegliwości związanych z kamicą nerkową.
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Działanie: Debelizyna działa moczopędnie i rozkurczająco na drogi moczowe, zmniejsza nasilenie dolegliwości związanych z kamicą nerkową.

Wskazania i zastosowanie:
Środek tradycyjnie stosowany jako pomocniczy w kamicy dróg moczowych i zapobieganiu nawrotom kamicy

Dawkowanie i sposób użycia: Pić 3 razy dziennie po 1 łyżeczce pasty rozpuszczonej w 1/2 szklanki przegotowanej wody. W zależności od zaleceń lekarza, dotyczących poszczególnych rodzajów kamicy moczowej należy przestrzegać zaleconej diety oraz przyjmowania odpowiedniej ilości płynów.

Ostrzeżenia specjalne i środki ostrożności dotyczące stosowania:
W przypadku kamicy nerkowej o skuteczności leczenia decyduje diagnostyka urologiczna, dlatego zaleca się konsultację lekarską.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia: Ze względu na to, że nie ustalono bezpieczeństwa stosowania w okresie ciąży, preparat może być stosowany wyłącznie po zasięgnięciu opinii lekarza.

Skład: Wyciąg płynny z nasion fasoli indyjskiej - 65,45g (Dolichosi biflorum seminis extr. 65,45g); Składniki pomocnicze: Gliceryna (Glycerolum), Aseptyna M (Aseptina M), Aseptyna P (Aseptina P), Olejek pomarańczowy (Aurantii oleum), Kwas cytrynowy (Citricum acidum), Skrobia pszeniczna (Tritici amylum), Agar (Agar) - do 100g

Herbapol

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło