Nalewka na Serce O.Klimuszko 200 ml

Nalewka na Serce O.Klimuszko 200 ml

42,99 zł
Brutto
Produkt to wspaniałe źródło substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia. Skład i proporcje są tak dobrane, aby doskonale uzupełniały codzienną dietę w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne

Zastosowanie: Tajemnica zdrowego serca, zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Ta receptura, to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia. Skład i proporcje są tak dobrane, aby być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne.

Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Sposób użycia: 5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia.

Skład: Nalewka ta została stworzona w oparciu o naturalny ekstrakt wodny z hibiskusa, owocu aronii, owocu głogu, owocu róży, liścia melisy oraz liścia pokrzywy.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność: 250ml

98 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło