• Nowy
Syrop Domowy Jagodowy 250g

Syrop Domowy Jagodowy 250g


15,00 zł
Brutto
Syrop z czarnych jagód wyróżnia się zarówno doskonałym smakiem, jak również wartościami odżywczymi gdyż jest bardzo bogaty w antocyjany. Można stosować go przy robaczycy, biegunkach i niestrawnościach, nieżytach żołądka.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Syrop z czarnych jagód wyróżnia się zarówno doskonałym smakiem, jak również wartościami odżywczymi gdyż jest bardzo bogaty w antocyjany. Można stosować go przy robaczycy, biegunkach i niestrawnościach, nieżytach żołądka. W kuchni doskonały jako dodatek do napojów, jako smakowe wzbogacenie produktów i potraw mlecznych oraz deserów. Sporządzony został z owoców leśnych zebranych w najczystszych regionach kraju.
Nie zawiera konserwantów chemicznych, nieklarowany, pasteryzowany.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło