• Nowy
Sok z Brzozy z Żurawiną 750ml

Sok z Brzozy z Żurawiną 750ml


13,00 zł
Brutto
Sok z brzozy jest wartościowym dodatkiem codziennej diety; wskazany szczególnie przy dietach odchudzających i oczyszczających. Żurawina ma zastosowanie antybakteryjne, jako środek przeciwgorączkowy przy anginie i przeziębieniach.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Sok z brzozy jest wartościowym dodatkiem codziennej diety; wskazany szczególnie przy dietach odchudzających i oczyszczających. Owoce żurawiny były stosowane przez Indian jako lek na choroby układu moczowego. Współczesne badania potwierdziły słuszność ich zastosowania. Żurawina ma zastosowanie antybakteryjne, jako środek przeciwgorączkowy przy anginie i przeziębieniach; jest także cenionym środkiem dietetycznym bogatym w witaminy A, C oraz witaminy z grupy B, pektyny i garbniki.

Oskoła

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło