Sok Bogactwo Żelaza Plus Witaminy 500ml

Sok Bogactwo Żelaza Plus Witaminy 450ml

39,30 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Bogactwo żelaza plus jest dietetyczną mieszanką soków owocowych bogatych w naturalne witaminy oraz żelazo. Szczególnie polecany kobietom ciężarnym, karmiącym, w okresie menstruacyjnym, osobom na dietach z chorobami żołądka lub jelit.

Bogactwo żelaza plus jest dietetyczną mieszanką soków owocowych bogatych w naturalne witaminy oraz żelazo. Żelazo to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest składnikiem: hemoglobiny, mioglobiny, katalizy, peroksydazy, cytochromów i białek biorących udział w metabolizmie organizmu. Szczególnie polecany kobietom ciężarnym, karmiącym, w okresie menstruacyjnym, osobom na dietach z chorobami żołądka lub jelit.

Skład: Sok gruszkowy, sok z cytryny, miód, sok z wiśni, czarna porzeczka, sok z winogron, sok z jeżyn, ekstrakt z ziół (2g/100ml) (woda, muszle dzikiej róży 31%, rumianku 27%, chmiel, rozmaryn, anyż, koper 7%, jagody jałowca), żelaza (II) glukonian (75mg = 600mg/100ml czystego żelaza), zagęszczacz mączka chleba świętojańskiego, witaminy C, B1, B2, B6, B12, naturalny aromat (pomarańczowy).

Opakowanie: 500ml

Rabenhorst
98 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło