• Nowy
Ryż Brązowy Basmati 500g

Ryż Brązowy Basmati 500g


9,95 zł
Brutto
To najszlachetniejszy długoziarnisty ryż o wspaniałych walorach smakowych i odżywczych. Jego niepowtarzalny, lekko orzechowy smak i aromat są doskonałym składnikiem dań obiadowych i wyjątkowych kolacji.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

To najszlachetniejszy długoziarnisty ryż o wspaniałych walorach smakowych i odżywczych. Podczas gotowania ziarno powiększa się, staje się puszyste, a jednocześnie pozostaje sypkie. Jego niepowtarzalny, lekko orzechowy smak i aromat są doskonałym składnikiem dań obiadowych i wyjątkowych kolacji. Niezastąpiony składnik wielu potraw azjatyckich, np. indyjskiego curry. Doskonały dodatek do dań z drobiu, szczególnie w towarzystwie warzyw i takich przypraw jak szafran i kardamon.

Opakowanie: 500g

 

Bio Futuro

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło