Krauterhof Żel z żywokostem lekarskim 250 ml

Krauterhof Żel z żywokostem lekarskim 250 ml

14,55 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pomocny w rekonwalescencji po kontuzjach i złamaniach, przy stanach zapalnych skóry, oparzeniach i odmrożeniach. Stosowany po urazach i kontuzjach kończyn oraz do pielęgnacji skóry suchej, zwiotczałej i podrażnionej. Żel do odświeżającego masażu.

Właściwości żywokostu lekarskiego w przyspieszaniu regeneracji naskórka, w leczeniu siniaków, stłuczeń, pęknięć i złamań kości są znane od tysiąca lat. Natychmiastowe zastosowanie żywokostu na skręconą kostkę potrafi znacznie zredukować ból i opuchliznę.

Połączenie garbników oraz kleju roślinnego, które są zawarte w ziole, pomaga w łagodzeniu siniaków i wszelkiego rodzaju zadrapań. Żywokost lekarski jest również cenionym środkiem leczniczym w przypadku blizn.

Działanie: Żel do pielegnacji i odświeżającego masażu. Pomocny w rekonwalescencji po kontuzjach i złamaniach, przy stanach zapalnych skóry, oparzeniach i odmrożeniach. Stosowany po urazach i kontuzjach kończyn oraz do pielęgnacji skóry suchej, zwiotczałej i podrażnionej. Doskonale się wchłania, nie drażni naskórka jednocześnie nawilżając i uelastyczniając skórę.

Opakowanie: 250ml

NATKO
10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło