Pieczywo

Zdrowa dieta, dostarczająca do organizmu witaminy i makroskładniki w odpowiedniej ilości, ma zbawienny wpływ na prawidłową pracę organów, samopoczucie i zdrowie. W naszej ofercie znajdą Państwo pieczywo, które z łatwością wkomponuje się w pełnowartościowy posiłek, lub które może stanowić pyszną i lekką przekąskę.

Ziarna w pieczywie

Dodatki w postaci ziaren, ziół i przypraw wzbogacają wartość odżywczą pieczywa. Tym samym umożliwiają łatwiejsze dostarczenie organizmowi cennych składników odżywczych. Wśród najchętniej stosowanych ziaren znajduje się między innymi czarnuszka, która odznacza się działaniem antywirusowym, antybakteryjnym i antygrzybicznym, a także pestki słonecznika i dyni, dostarczające błonnika, który niezbędny jest, aby jelita funkcjonowały prawidłowo.

Doskonale sprawdza się także sezam, mak i siemię lniane, stanowiące źródło zdrowych kwasów tłuszczowych i błonnika. Wśród produktów zbożowych i ziaren dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pieczywo wzbogacone pysznymi i wartościowymi ziarnami, ale również mąki i dodatki niezbędne do samodzielnego wypieku.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło