Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni

Gastrobonisol krople na trawienie. Preparat jest tradycyjnie stosowany jako pomocniczy w zaburzeniach trawiennych spowodowanych niedostatecznym wydzielaniem soków trawiennych (w tym soku żołądkowego i żółci).

Sposób użycia: Lek stosuje się objawowo w niestrawności. Podawać doustnie. Przed użyciem wstrząsnąć. Dorośli i dzieci od 12 roku życia: Stosować od 1 do 3 razy dziennie w zależności od nasilenia objawów chorobowych po 2,5 ml leku (do kieliszka wody nalać ok. 1 małej łyżeczki preparatu).
Dzieci 7-12 lat: Stosować od 1do 3 razy dziennie w zależności od nasilenia objawów chorobowych po 1 ml leku (odmierzyć strzykawką i nalać do kieliszka wody).

Środki ostrożności: Ze względu na zawartość 50-60%alkoholu nie podawać dzieciom do lat 7.

Skład: Wyciąg z ziela Bożego drzewka (Abrotani herbae intractum),sok z korzenia mniszka (Taraxaci radicis succus), nalewka z owocu ostropestu plamistego (Silybi mariani succus), sok z ziela krwawnika (Millefolii herbae succus), wyciąg z ziela dziurawca (Hyperici herbae tinctura), nalewka z liścia mięty (Menthae piperitae folii tinctura). Preparat zawiera 40-50% etanolu.

Opakowanie: 100g

Facebook