Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.400 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni

Tłuszcz kokosowy - olej kokosowy jest idealny do smażenia i pieczenia. Pomocny w chorobach serca, tarczycy, chorobach krążenia, cukrzycy. Idealny środek dla osób aktywnych, ćwiczących - przyspiesza metabolizm.

W krajach tropikalnych palma wykorzystywana jest praktycznie w całości od pnia, poprzez liście i na owocach kończąc. Olej kokosowy zwany też tłuszczem kokosowym powstaje poprzez tłoczenie na zimno miąższu orzecha kokosowego. Miąższ kokosowy to bogate źródło średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które to w przeciwieństwie do innych kwasów nie odkładają się w organizmie człowieka w postaci tkanki tłuszczowej.

Dzięki błyskawicznemu utlenianiu się dostarczają organizmowi bardzo łatwo dostępnej energii. Do trawienia kwasów średniołańcuchowych organizm nie potrzebuje wytwarzać żółci ani żadnych innych enzymów. Kwasy te wchłaniane są bezpośrednio do organizmu poprzez wątrobę uwalniając przy tym energię.

Olej kokosowy zalecany jest osobom ćwiczącym na siłowni dzięki poprawianiu procesów anabolicznych i redukowaniu procesów katabolicznych.

W kosmetyce olej kokosowy ma zastosowanie dzięki właściwościom natłuszczającym i nawilżającym, wykazuje również działanie wybielające przebarwienia skóry.

Waga netto: 400g

Skład: 100% olej kokosowy Produkt z ekologicznych upraw: Tak

Produkt nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów: Tak

“ZASTĄPIENIE DZIENNEGO SPOŻYCIA TŁUSZCZÓW OLEJEM KOKOSOWYM MOŻE SPOWODOWAĆ SPADEK WAGI O OKOŁO 0,5 KG MIESIĘCZNIE”


Facebook