Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

Właściwości:

Pomaga zachować zdrowe krążenie żylne, wspiera zdrowy układ odpornościowy.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Ze względu na silny wpływ na gospodarkę hormonów płciowych niepokalanek nie powinien być stosowany w ciąży ani w trakcie karmienia piersią, a także podczas wywoływania ciąży metodą in vitro. Nie należy stosować niepokalanka w przypadku takich schorzeń jak endometrioza, mięśniak macicy, nowotwór macicy, jajników lub piersi. Nie należy stosować niepokalanka razem z lekami antykoncepcyjnymi, lekami zawierającymi estrogen i jego pochodne, lekami stosowanymi w chorobie Parkinsona i z lekami przeciwpsychotycznymi oraz innymi, które wpływają na poziom dopaminy.

Zalecane spożycie:

Nasiona niepokalanka należy spożywać w postaci zmielonej popijając wodą. Standardowa dawka mieści się przedziale 150-250 mg dziennie, dawka maksymalna wynosi 1800 mg dziennie. Przy suplementacji dawki maksymalnej należy ją podzielić na 2 lub 3 porcje.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymywanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

Facebook