Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

Aloes z miąższem w butelce o pojemności 500 ml charakteryzuje się wyrazistym smakiem i intensywnym zapachem. Sok uzyskiwany jest z miąższu liści. Wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn. Zalecany jest również jako suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Działanie soku z miąższem aloesu

Miąższ z aloesu znany jest z działania łagodzącego i regenerującego – doskonale wpływa na podrażnienia, stany zapalne i skaleczenia. Działa na organizm oczyszczająco poprzez nawilżenie jelit. Oczyszcza również przewód pokarmowy, usprawnia przemianę materii i reguluje trawienie. Ponadto korzystnie wpływa na funkcjonowanie żołądka, normalizuje jego pH, reguluje wydzielanie kwasu żołądkowego, usuwa drobnoustroje, które wywołują stany zapalne układu pokarmowego.

Jak stosować sok z aloesu?

Aloes z miąższem przeznaczony jest dla osób dorosłych. Należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać wskazanej dawki. Sok można pić rozcieńczony lub z dodatkiem napoju lub soku owocowego. Produkt nie jest zamiennikiem witamin i minerałów, które dostarczyć może wyłącznie zdrowa i zróżnicowana dieta. Aloes z miąższem jest suplementem diety rekomendowanym w przypadku osłabienia układu immunologicznego.

Facebook