Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni

Działanie:

  • głęboko oczyszcza usuwając martwe komórki naskórka,
  • wygładza, zwęża rozszerzone pory,
  • poprawia mikrokrążenie i kondycję skóry,
  • łagodzi stany zapalne,
  • może być stosowana przy trądziku młodzieńczym.


Wskazanie: maseczka polecana jest szczególnie do cery tłustej, trądzikowej, mieszanej,szarej z rozszerzonymi porami.

To emulsja na bazie czarnego błota z Morza Martwego, jest skoncentrowaną substancją bogatą w minerały, kaolin i składniki aktywne niezbędne w stymulowaniu metabolizmu komórkowego. Dzięki wyjątkowym właściwościom głęboko oczyszczającym pory skóry polegającym na absorbowaniu zanieczyszczeń iusuwaniu z powierzchniowych warstw obumarłych komórek (naturalny peeling), jest doskonałym składnikiem stosowanym m.in. w maseczkach do twarzy.

Skład: połączenie błota z olejem migdałowym, alantoiną, wyciągiem z aloesu oraz ekstraktem ginkgo biloba - stanowi preparat o szerokim spektrum działania, wyrównuje naturalny bilans minerałów w skórze.

Morze Martwe jest najbardziej skoncentrowanym źródłem minerałów świata.Unikatowy skład minerałów (21 minerałów, 12 z nich nie wystepuje w żadnej innej wodzie morskiej na świecie), wyjątkowe właściwości i wielofazowe działanie na skóre sprawia, że są one niezbędne do prawidłowego metabolizmu każdego rodzaju skóry i w pełni odpowiadają wymaganiom kosmetyki XXI wieku. Czarne błoto i sól z Morza Martwego mają działanie lecznicze i są wykorzystywane w kosmetyce nie mając na świecie porównywalnych odpowiedników. Stosowanie błota i soli z Morza Martwego poprzez głębokie wnikanie w pory skóry głęboko ją oczyszcza z toksyn (detoks), martwych komórek naskórka (peeling) i innych zanieczyszczeń, poprawia dynamikę krążenia podskórnego, bodźcowo w naturalny sposób aktywizuje funkcje skóry i proces odnowy. Minerały absorbowane przez skórę mogą wpływają na zwiększenie międzykomórkowej pojemności wody, przez co wzrasta nawilżenie skóry. Aktywizują metabolizm zatem są doskonałe w walce z cellulitem i redukcją nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zawartość opakowania: 100 ml

Facebook