Olej z Ostropestu 250ml

Olej z Ostropestu 250ml

19,55 zł
Brutto
Olej działa żółciotwórczo i żółciopędnie, zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych, ma właściwości przeciwzapalne, zapobiega trądzikowi i łuszczycy, polepsza wzrok, wzmacnia i uelastycznia naczynia włosowate układu krwiotwórczego.

Działanie: Uzyskuje się z nasion rośliny oleistej – Silybum Marianum, znanej od tysiącleci jako rośliny "odtruwającej", odbudowującej komórki wątroby, działającej ochronnie na miąższ wątroby i nerek. Reguluje czynności trawienne, zapobiega wzdęciu, odbijaniu i blokuje krwawienia z jelita grubego oraz żylaków odbytu. Olej działa żółciotwórczo i żółciopędnie, zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych, ma właściwości przeciwzapalne, zapobiega trądzikowi i łuszczycy, polepsza wzrok, wzmacnia i uelastycznia naczynia włosowate układu krwiotwórczego, obniża i reguluje poziom cukru i cholesterolu w organizmie. Stosowany zewnętrznie na trudno gojące się rany, egzemy, rumienie, alergie atopowe skóry – łagodzi objawy i wspomaga leczenie.

Skład: Nienasycone kwasy tłuszczowe: jednonienasycone - kwas oleinowy, wielonienasycone - kwas linolowy, kwas linolenowy. Nasycone kwasy tłuszczowe: kwas arachidowy, kwas stearynowy, kwas palmitynowy.

Opakowanie: 250ml

Vitacorn
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło