• Nowy
Olej Słonecznikowy zimnotłoczony 500ml

Olej Słonecznikowy zimnotłoczony 500ml


22,00 zł
Brutto
Olej słonecznikowy zimnotłoczony, przeznaczony jest do zup, sosów, kasz, makaronów i surówek, sałatek lub do gotowania i krótkotrwałego smażenia. Składniki oleju poprawiają funkcje mózgu i przeciwdziałają zapaleniu stawów i skóry.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jest to olej zimnotłoczony metodą tradycyjną i dlatego zachowuje naturalne wartości witaminy E, ß-karotenu, lecytyny oraz grupę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych- Omega 6. Najwięcej, bo około 62% jest tu kwasu linolenowego w formie cis, który po wchłonięciu z przewodu pokarmowego jest przekształcany do prostaglandyn- substancji nadzorujących krążenie krwi, czynność serca, poprawiających funkcje mózgu i przeciwdziałających zapaleniu stawów i skóry.

Zastosowanie: Olej słonecznikowy zimnotłoczony, przeznaczony jest do zup, sosów, kasz, makaronów i surówek, sałatek lub do gotowania i krótkotrwałego smażenia.

Opakowanie: 500ml

Oleofarm

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło