• Nowy
Ocet Jabłkowy Nieklarowany 5% 750 ml

Ocet Jabłkowy Nieklarowany 5% 750 ml


16,40 zł
Brutto
Ocet jabłkowy charakteryzuje się dużą zawartością potasu, wapnia, fosforu. Ponadto w occie jabłkowym jest ponad 15 najważniejszych mineraminerałów, a także kwasy octowy, mlekowy i cytrynowy, cenne substancje balastowe, aminokwasy.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ekologiczny ocet jabłkowy niefiltrowany. Nie zawiera cukru i konserwantów. Ten ocet jabłkowy ma zawartość naturalnego kwasu - 5% i był fermentowany naturalnie - nie podgrzewany. Można go używać do przyprawiania potraw, marynowania. Ocet jabłkowy charakteryzuje się dużą zawartością potasu, wapnia, fosforu. Ponadto w occie jabłkowym jest ponad 15 najważniejszych mineraminerałów, a także kwasy octowy, mlekowy i cytrynowy, cenne substancje balastowe, aminokwasy.

Skład: jabłka ekologiczne. 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło