• Produkt tymczasowo niedostępny
Astron miłorząb japoński 100g

Astron miłorząb japoński 100g

13,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

MIŁORZĄB JAPOŃSKI (Ginkgo biloba) jest długowiecznym drzewem. Już w starożytnych Chinach stosowano jego liście do leczenia wielu chorób: oskrzeli i płuc, demencji starczej, zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego. W liściach miłorzębu wykryto obecność wielu unikatowych czynnych substancji. Każda z nich działa na organizm w inny sposób i właśnie dlatego zakres działania miłorzębu jest tak szeroki.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

DZIAŁANIE

składniki zawarte w liściach (flawonoidy, terpeny i inne) wykazują działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i uszczelniające naczynia kapilarne, działają rozszerzająco na naczynia krwionośne i zmniejszają lepkość krwi, działają antyagregacyjnie, pomagają usprawniać krążenie i przepływ krwi, podnoszą zużycie tlenu i glukozy, mogą hamować zmiany miażdżycowe i korzystnie wpływać na układ immunologiczny.

Składniki Miłorzębu mogą poprawiać pamięć i ukrwienie mózgu.

SPOSÓB UŻYCIA

Parzyć tak jak zioła – jedną łyżkę pokruszonych, suszonych liści zalewamy 1/2 litra wrzącej wody. Pić dwa razy dziennie. Można mieszać z miodem, innymi ziołami, herbatą, hibiskusem, owocem dzikiej róży, czy owocem głogu.
 
Z miłorzębu można również zrobić doskonałą nalewkę. W tym celu 50 gram liści, zalewamy 1/2 litra wódki. Odcedzamy po 2 tygodniach. Stosujemy jedną łyżkę stołową raz dziennie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło