Olej rokitnikowy 100% Syberyjski 100ml

Olej rokitnikowy 100% Syberyjski 100ml

41,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Olej rokitnikowy przeznaczony dla osób cierpiących na wrzody żołądka i dwunastnicy. Także dla osób, które ze względu na tryb życia i złą dietę mają rozregulowany przewód pokarmowy.

OLEJ ROKITNIKOWY 100% SYBERYJSKI, 100 ml. (suplement diety)

 

Olej rokitnikowy jest ważnym naturalnym źródłem karotenoidów i innych substancji biologicznie czynnych. Rokitnik przyczynia się do naturalnych reakcji obronnych organizmu i wspomaga układ odpornościowy. Korzystnie wpływa na aktywność układu pokarmowego, pobudza przemianę materii oraz wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji błon śluzowych oczu, przewodu pokarmowego i moczowo-płciowego ( w tym na nawilżenie pochwy) oraz pozytywnie wpływa na skórę. Witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Olej pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno.

 

Składniki (w 5 ml): Rokitnik zwyczajny 100% olej z nasion (zawartość karotenoidów 180mg/100g) 4,975ml, witamina E (alfa-tokoferol, antyoksydant) 25mg w dziennej porcji 5ml oleju (co odpowiada 208% RWO: referencyjnej wartości odżywczej).

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 mała łyżeczka, 1 do 3 razy na dobę (tj. 5-15ml).

 

Uwaga: nie stosować u dzieci poniżej 3 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej partii produkt do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 25 ° C. Chronić przed światłem i źródłami ciepła.

 

Producent:

 

Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

 

97 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło