• Produkt tymczasowo niedostępny
Zielona kawa w kapsułkach - najwyższej jakości ekstrakt, 60kaps. HIT W ODCHUDZANIU

Zielona kawa w kapsułkach - najwyższej jakości ekstrakt, 60kaps. HIT W ODCHUDZANIU

69,85 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tabletki odchudzające zawierające ekstrakt z zielonej kawy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które pragną w bezpieczny sposób pozbyć się kilku kilogramów. Spróbuj, jak działa zielona kawa i sprawdź, jak dużo możesz dzięki niej schudną
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

W zielonej kawie znajdują się składniki, które działają wielokierunkowo. Między innymi pozwalają one na podwyższenie aktywności spalania tłuszczu przez organizm, usuwanie nagromadzonej w wątrobie tkanki tłuszczowej, również ograniczają wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym. Dodatkowo też zielona kawa posiada bardzo wysokie ilości antyoksydantów, czyli przeciwutleniaczy, które wpływają pozytywnie na działanie układu immunologicznego oraz krwionośnego. Zielona kawa potrafi normować ciśnienie krwi, także wpływając na nie w sytuacjach stresowych – pod tym kątem ma ona całkowicie odmienne właściwości niż kawa poddana obróbce i parzona, która podnosi ciśnienie krwi. Jednak tym składnikiem, który odpowiada w szczególności za unikatowe właściwości zielonej kawy, jest kwas chlorogenowy.

Tabletki odchudzające zawierające ekstrakt z zielonej kawy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które pragną w bezpieczny sposób pozbyć się choćby kilku kilogramów.

Systematyczne stosowanie tabletek z ekstraktem z zielonej kawy będzie powodowało, że waga cały czas będzie szła w dół, poprawi się metabolizm. Równocześnie także można dostarczyć do organizmu wartościowe składniki odżywcze. Po osiągnięciu oczekiwanych wyników i zakończeniu kuracji nie pojawia się dodatkowo efekt jo-jo. Wiele osób skarżących się na otyłość oraz brak efektów innych suplementów diety po wypróbowaniu tabletek z zielonej kawy rzeczywiście zauważyło sporą różnicę. Spróbuj, jak działa zielona kawa i sprawdź, jak dużo możesz dzięki niej schudnąć!

Skład: Składnikiem tabletek zielonej kawy jest ekstrakt z zielonej kawy oraz przeciwutleniacze. Pigułki na odchudzanie z zielonej kawy zawierają również kwas chlorogenowy oraz kofeinę.

Opakowanie: 90tabletek

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło