Nalewka Ojca Klimuszko na odchudzanie 200ml - KURACJA 32 DNIOWA! TO DZIAŁA!

Nalewka Ojca Klimuszko na odchudzanie 200ml - KURACJA 32 DNIOWA! TO DZIAŁA!

42,99 zł
Brutto
Nalewka ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększa spalanie tłuszczu. Preparat może także wspomagać walkę z nadwagą lub otyłością u osób z tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia

Nalewka Ojca Klimuszko na odchudzanie - kuracja 32 dniowa, bezalkoholowa!

Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Działanie nalewki:

  • ułatwia trawienie,
  • poprawia przemianę materii,
  • mobilizuje organizm do spalania tłuszczu,
  • pomocna w walce z nadwagą, szczególnie gdy problemy trawienne są spowodowane przemęczeniem fizycznym lub stresującą pracą.


Zastosowanie: Nalewka (bezalkoholowa) posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Preparat może także wspomagać walkę z nadwagą lub otyłością u osób  mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia. Szczególnie przydatny w sytuacjach gdy problemy pokarmowe występują z przemęczenia fizycznego lub stresującej pracy umysłowej. Zaleca się spożywać go także w sytuacjach długotrwałych zmartwień, sytuacji nerwicowych lub silnych przeżyć psychicznych, dla poprawy trawienia i lepszego samopoczucia.

Sposób użycia: 5 ml napoju (łyżeczka od herbaty) spożyć ok. 20 minut przed każdym posiłkiem: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać 15 ml napoju w ciągu dnia.

W trakcie kuracji odchudzającej zaleca się spożywać owoce i warzywa, pić wodę mineralną niegazowaną, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność: 250ml


100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło