• Produkt tymczasowo niedostępny
Linea Detox - 60 tabl.

Linea Detox - 60 tabl.

36,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Linea Detox wspomaga odchudzanie i eliminację toksyn. Zmniejsza łaknienie, spala tkankę tłuszczową oraz oczyszcza organizm z toksyn.
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Linea Detox wspomaga odchudzanie i eliminację toksyn. Zmniejsza łaknienie, spala tkankę tłuszczową oraz oczyszcza organizm z toksyn.

2 tabletki zawierają:

  • L-karnityna - 200mg
  • Wyciąg z zielonej herbaty - 200mg
  • Chrom - 90mikrogram
  • Chlorella - 100mg Wyciąg z pokrzywy - 90mg 

Chlorella to słodkowodna alga, która dzięki unikalnej budowie komórkowej wspomaga procesy usuwania szkodliwych produktów przemiany materii, metali ciężkich i innych toksyn z organizmu. Chlorella wpływa na funkcje wątroby i nerek, dzięki czemu wspomaga detoksykację organizmu. Wyciąg z liści pokrzywy uważany jest za środek „czyszczący krew”. Dzięki obecności flawonoidów pomaga pozbyć się z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki swoim właściwościom pokrzywa wpływa na lepsze dotlenienie organizmu.

Wyciąg z zielonej herbaty pobudza spalanie tłuszczu oraz zwiększa wydatkowanie energii, korzystnie wpływa również na procesy trawienia. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym ogranicza działanie wolnych rodników i ich niekorzystny wpływ na komórki całego organizmu. Związki w niej zawarte wpływają na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i nerek dzięki czemu efektywniejsza jest eliminacja szkodliwych toksyn z organizmu.

L-karnityna jest naturalnym aminokwasem, odgrywającym ważną rolę w przemianie materii, uczestniczy w zamianie tłuszczu w energię przy jednoczesnym uprawianiu sportu. Naturalna karnityna jest L stereoizomerem i tylko L-karnityna wywiera działanie biologiczne, dlatego w tej postaci powinna być obecna w codziennej diecie lub podawana jako suplement.Zmniejsza zapotrzebowanie na węglowodany, pomaga utrzymać wagę na prawidłowym poziomie. Chociaż stosowanie L-karnityny może w niektórych przypadkach spowodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego (nudności, bóle brzucha, biegunka), to na podstawie badań klinicznych można stwierdzić, że karnityna jest substancją dobrze tolerowaną i bezpieczną. Nie jest mutagenna, kancerogenna i teratogenna.

Chrom aktywuje wiele enzymów biorących udział w regulacji przemian cukrów i tłuszczów w organizmie. Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Po podaniu chromu zmniejsza się łaknienie, co jest spowodowane regulacją poziomu glukozy.

Składniki suplementu diety Linea detox: pomagają w oczyszczeniu organizmu z toksyn, wspomagają procesy usuwania wolnych rodników i szkodliwych roduktów przemiany materii, zmniejszają łaknienie, sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej, pobudzają procesy przemiany materii.Aflofarm

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło