Miód Gryczany 1300g

Miód Gryczany 1300g

65,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Miód gryczany zbierany jest do połowy sierpnia. Ma wiele zastosowań oraz korzyści zdrowotnych. Idealnie sprawdza się podczas przygotowania różnych wypieków oraz jako składnik miodów pitnych. Zawiera znaczną ilość magnezu, dlatego jest często wykorzystywany podczas leczenia nowotworów, anemii i schorzeń miażdżycowych. Oferujemy duży słój miodu gryczanego, który posłuży jako składnik różnorodnych dań przez długi czas. Miód gryczany ma ciemnobrązowy kolor oraz mocny, rozpoznawalny smak, wyróżniający się na tle innych rodzajów miodu. Ostry, lekko ziołowy smak miodu gryczanego sprawia, że ma on zarówno wielkich fanów, jak i przeciwników.

Miód gryczany wzmacnia odporność oraz przyspiesza gojenie się ran. Działa również antybakteryjnie oraz wspomaga proces detoksykacji wątroby. Miód gryczany w naszej ofercie jest w 100% naturalny, pochodzący z ekologicznych pasiek. Nie zawiera zbędnych dodatków i jest zbierany lokalnie przez doświadczonych pszczelarzy. Sprawdzi się doskonale na śniadanie, obiad i kolację jako dodatek do kanapek czy naleśników lub słodkich dań obiadowych. Mocny aromat miodu gryczanego sprawia, że lepiej niż inne miody nadaje się on do wypieków.

Poleca się na zrastanie kości po złamaniach. Zawiera znaczną ilość magnezu. Dlatego stosowany jest w diecie antynowotworowej oraz w leczeniu schorzeń na tle miażdżycowym.

Masa netto: 1.3 kg

Kamianna
99 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło