Miód Bonimel Imbirowy, miód leczniczy 250g

Miód Bonimel Imbirowy, miód leczniczy 250g

29,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Polecany oprócz standardowego leczenia do spożywania w niestrawności, nudnościach, wymiotach, chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz w uczuciu ciągłego zmarznięcia. Stosowany w chorobie przeziębieniowej, w infekcjach nerek i dróg moczowych.

Polecany oprócz standardowego leczenia do spożywania w niestrawności, nudnościach, wymiotach, chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz w uczuciu ciągłego zmarznięcia. Kłącze imbiru jest od tysiąca lat stosowane przez medycynę chińską, a ostatnio także zachodnią. Działa korzystnie w niestrawności, nudnościach, wymiotach z przyczyn pokarmowych, ale też w chorobie lokomocyjnej. Nie zaleca się go przy nudnościach i wymiotach występujących u ciężarnych.W ostatnich doniesieniach naukowych mówi się o dobroczynnym działaniu imbiru na chrząstki stawowe objęte procesem zwyrodnieniowym. W kanonach medycyny chińskiej imbir jest zielem silnie rozgrzewającym, przeto jest polecany chorym z tzw. zespołem chronicznego zmarznięcia. Dobrze jest stosować go w chorobie przeziębieniowej, ale też w infekcyjnych chorobach nerek i dróg moczowych.

Stosowanie: Bonimel imbirowy polecany jest do spożywania poprzez rozpuszczenie w wodzie lub herbacie 2 -3 łyżeczek i stworzenie napoju imbirowo - miodowego.

Masa netto: 250g

Bonimed
97 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło