APIS Termoaktywna maska do ciała z czarnym błotem z Morza Martwego - ANTYCELLULIT 250ml

APIS Termoaktywna maska do ciała z czarnym błotem z Morza Martwego - ANTYCELLULIT 250ml

24,85 zł
Brutto
Preparat w swoim składzie posiada czarne błoto wydobywane z Morza Martwego, które posiada doskonałe właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Dla skóry objętej cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Preparat w swoim składzie posiada czarne błoto wydobywane z Morza Martwego, które posiada doskonałe właściwości antycellulitowe i wyszczuplające.

Zawiera liczne mikro i makroelementy w postaci żelaza, bromu, fluoru, magnezu, potasu, jodu, wapnia, glinu, manganu i sodu. Dzięki czemu wpływa niezwykle korzystnie na stan i kondycję naszej skóry. W składzie maski znajduje się również l-karnityna, która znana jest ze swych właściwości antycellulitowych, a także wyszczuplających. Odpowiada za transport cząsteczek tłuszczu, które są zamieniane w energie, dzięki czemu ich gromadzenie się jest systematycznie usuwane z problematycznych sfer. Podobnie działa kawa Arabica, którą również znajdziemy w masce. Znajdująca się w niej kofeina również wykazuje działanie antycellulitowe, spalając nadmiar tkanki tłuszczowej i jest obecna w wielu zabiegach przeciwdziałających skórce pomarańczowej. Maskę wzbogacono też o ekstrakt z alg Laminaria Digitata oraz z zielonej herbaty.

Wskazania: dla skóry objętej cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej

Pojemność: 250ml

Apis
10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło