• Nowy
Mąka Orkiszowa Gruba 1kg

Mąka Orkiszowa Gruba 1kg


7,95 zł
Brutto
Mąka orkiszowa idealnie nadaje się do domowych wypieków. Świeży chlebek, bułeczki, ciasta i ciasteczka, naleśniki, pierogi i wiele innych pyszności można zrobić z mąki orkiszowej.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zapomniane aczkolwiek niezwykle wartosciowe zboże - orkisz, czyli prawdawna pszenica. Orkisz ma delikatny smak, lekko słodki z nutą orzechowego posmaku. Oprócz walorów smakowych wyróżnia go dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, nie tylko fizyczne, ale także psychiczne. Orkisz bowiem "stawia na nogi", dodaje witalności, wzmacnia organizm, poprawia samopoczucie. Wzmacnia serce i układ krążenia. Zapobiega i pomaga w leczeniu tak często pojwaiajacych się problemów z miażdzycą, nadcisnieniem, cukrzycą. Poznając własciwości orkiszu można rzec, że jest to panaceum na współczesne choroby cywilizacyjne.

Sposób zastosowania: Mąka orkiszowa idealnie nadaje się do domowych wypieków. Świeży chlebek, bułeczki, ciasta i ciasteczka, naleśniki, pierogi i wiele innych pyszności można zrobić z mąki orkiszowej.

Masa netto: 1kg

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło