Koktajle

Koktajle na bazie owoców i warzyw mają wiele zalet. Pozwalają sprytnie przemycić do codziennej diety witaminy i minerały. Ponadto są smaczne i wygodne. Doskonale sprawdzą się jako przekąska podczas podróży, lunchu i w wielu sytuacjach, w których nie ma czasu na przygotowanie posiłku. Proponujemy koktajle z różnych kompozycji warzyw i owoców. Produkty są wygodne i bezpieczne w transporcie.

Co znajduje się w naszych koktajlach?

Mnóstwo cennych witamin i minerałów! Zapraszamy do wybrania swojego ulubionego smaku. W koktajlach znajdują się warzywa zielone, takie jak:

  • szpinak bogaty w magnez, witaminę K oraz witaminy z grupy B,
  • seler naciowy – zawierający kwas foliowy, witaminę C i E, a także żelazo, cynk i potas,
  • jarmuż będący doskonałym źródłem błonnika, witamin: A, C, B1 i B2, a także wapnia, żelaza i potasu,
  • sałata rzymska dostarczająca duże ilości karotenu mającego korzystny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego.

Smaku dodają owoce, w tym owoce jagodowe będące źródłem witaminy C, witamin z grupy B, a także wapnia, potasu i magnezu. To również najlepsza grupa owoców dla osób posiadających lub z zagrożeniem wystąpienia cukrzycy typu 2. Owoce jagodowe posiadają niski indeks glikemiczny, który nie wywołuje żadnej lub wywołuje niewielką glikemię, co oznacza, że poziom cukru we krwi po spożyciu koktajlu będzie wzrastał nieznacznie lub bardzo powoli.

W koktajlach znajdują się również banany, ananas, mango, gruszki, kiwi, ogórek, marchewka i wiele innych owoców i warzyw.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło