loadingimg

Wczytuję dane...
Informacje o sklepie

Nasz sklep z ziołami to prawdziwa skarbnica skutecznych produktów leczniczych. Zachęcamy do zakupu ziół i mieszanek ziołowych!Zioła towarzyszą ludzkości od dawien dawna. Ich właściwości znane były już Babilończykom i mieszkańcom starożytnej Asyrii, którzy wykorzystywali rumianek, babkę, piołun, szafran, czy też nagietek do celów leczniczych. O wiele większą wiedzą z zakresu ziołolecznictwa mogli natomiast poszczycić się starożytni Egipcjanie. Żyjący w tym okresie kapłani komponowali mieszanki ziołowe z takich roślin, jak m.in. jałowiec, tatarak, kora granatowca, mirra, mak polny, mięta pieprzowa oraz lulek czarny.
Fitoterapia, czyli ziołolecznictwo przez wiele wieków była wykorzystywana jako jedyna forma zwalczania chorób. Obecnie jest ona alternatywnym sposobem na naturalne wspomaganie organizmu w przypadku nieprawidłowego jego funkcjonowania.

We współczesnym świecie sklepy zielarskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, którym nie obcy jest temat ziołolecznictwa. Jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani faktem, że Zioła Dar – profesjonalny sklep internetowy również może odpowiedzieć na potrzeby miłośników zdrowego trybu życia inspirowanego naturą.

Kim jesteśmy?

Internetowy sklep zielarski zioladar.com.pl został założony przez pasjonatów ziołolecznictwa i zwolenników naturalnych terapii. Promujemy zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą, dzieląc się z Wami wiedzą na temat praktycznego wykorzystania leczniczej mocy, jaką oferują naturalne zioła. Moc ta, niejednokrotnie niedoceniana przez konwencjonalną medycynę, uwalnia od wszelkich uciążliwych dolegliwości, a także wykazuje zadziwiająco skuteczne efekty w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, a jeśli potrzebne są terapie, najskuteczniejszymi z nich są zioła oraz naturalne suplementy diety, bez domieszek chemii farmaceutycznej. Nasz sklep zielarsko - medyczny udostępnia także akcesoria służące przygotowaniu ziół czy wspomagające funkcjonowanie zgodnie z rytmem natury.


Co oferujemy?

Nasz sklep zielarski prowadzi sprzedaż online ziół, preparatów do zdrowej pielęgnacji oraz ekologicznych produktów żywnościowych. Dostępne na stronie kategorie przedstawiają zarys przygotowanej przez nas oferty. Są to:

Zioła alfabetycznie
W sekcji tej odnaleźć można m.in. zioła Ojca Grzegorza Sroki i Ojca Klimuszki. Znajduje się tu również bogaty wybór ziół jednorodnych oraz w saszetkach. Uzupełnienie stanowią herbaty ziołowe EKO.

Produkty według zastosowania
Nasz sklep z ziołami to miejsce, w którym odnajdziecie m.in. wiele ziół i preparatów leczniczych pozwalających zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować różnorodnego typu dolegliwości.

Zdrowa żywność
Dostarczając do organizmu wartościowych składników zyskujemy poprawę samopoczucia i zdrowia. Oferujemy szeroki wybór gotowych produktów żywnościowych i suplementów diety.

Kosmetyki naturalne
Jednym z kluczowych punktów naszej oferty są preparaty do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dłoni i stóp. Ich specjalnie opracowana formuła doskonale zadba o Wasz zdrowy wygląd.


ZiołaDar to kompleksowo zaopatrzony sklep zielarski, (stacjonarny w Sosnowcu i internetowy). Zapraszamy do działu „oferta”, gdzie poznacie cały nasz asortyment. Życzymy Wam udanych zakupów i dobrego samopoczucia!