Wczytuję dane...
Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa ziół i zdrowej żywności


Nasza firma z siedzibą w Sosnowcu, poza ofertą sprzedaży online, proponuje też możliwość nabycia produktów w ilościach hurtowych. Jeśli prowadzisz własny sklep, aptekę lub placówkę medyczną, w której stosuje się ziołolecznictwo, zapraszamy do współpracy.

Hurtownia ziół, kosmetyków naturalnych i zdrowej żywności zagwarantuje zakupy w znacznie korzystniejszych cenach.


Obecnie możemy zaobserwować wzrost zainteresowania produktami ekologicznymi. W związku z powyższym coraz większa ilość nowych produktów trafia na rynek. Dlatego też nasza firma spośród tysięcy różnych artykułów wybiera wyłącznie te najlepsze i sprawdzone. Dzięki temu, podejmując współpracę z nami, masz pewność, że będziesz oferować wyłącznie najlepsze produkty.


Nasi specjaliści pomagają w doborze odpowiedniej oferty, dostosowując ją całkowicie do rynku, na którym działasz – z nami masz większe szanse na sukces.

Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspieramy go dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem.
Obecnie oferujemy sprawdzony asortyment, który obejmuje:


    • zioła lecznicze i herbaty ekologiczne,
    • zdrową żywność,
    • kosmetyki naturalne.

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich potrzebach, abyśmy mogli przygotować najlepszą dla Ciebie ofertę. Nasi konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:30
W tym czasie przyjmujemy również zamówienia telefonicznie. tel. 530-99-77-09,


Możesz również skorzystać z poniższego formularza, po zapoznaniu się z którym nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Facebook