Herbatka owocowo-ziołowa Różany Bukiet 100g

Herbatka owocowo-ziołowa Różany Bukiet 100g

6,85 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Doskonale dobrany bukiet owoców i płatków to od dawna uznane, wyjątkowe cenne źródło łatwo przyswajalnej witaminy C i mikroelementów.

Doskonale dobrany bukiet owoców i płatków to od dawna uznane, wyjątkowe cenne źródło łatwo przyswajalnej witaminy C i mikroelementów.

Skład: kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, skórka dzikiej róży, owoc aronii, owoc głogu, jabłko, płatki róży.

Płatki róży zawierają flawonoidy, antocyjany, garbniki i olejek eteryczny. W medycynie ludowej stosowano je przy niestrawności, bólach gardła, ranach i chorobach skóry.

Głóg wykazuje działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie jelit, macicy, dróg moczowych i naczyń krwionośnych. Najważniejsze jest jego działanie rozkurczowe na naczynia wieńcowe serca. Zmniejszenie napięcia ścian naczyń serca powoduje ustąpienie bólu i uczucia duszności, zwiększenie dopływu krwi, co powoduje dotlenienie mięśnia sercowego i usunięcie szkodliwych metabolitów. Głóg działa bezpośrednio na mięsień sercowy, wzmacnia siłę skurczu i zmniejsza jego częstotliwość, dzięki temu następują dłuższe przerwy między skurczami i lepszy wypoczynek serca.

Działa również korzystnie na naczynia mózgowe. Rozkurcz i rozszerzenie tych naczyń powoduje lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie mózgu, co przeciwdziała anemizacji mózgu. To działanie ma ogromne znaczenie dla ludzi starszych ze zmianami miażdżycowymi, tym bardziej, że głóg działa łagodnie i długotrwale i nie nastręcza obaw o niebezpieczne komplikacje, jakimi są uszkodzenia naczyń dotkniętych miażdżycą. Głóg obniżają ciśnienie krwi. Owoce głogu mają działanie bardziej wzmacniające, a w mniejszym stopniu rozkurczowe. Polecany w stanach ogólnego zmęczeniu, a także jako środek uspokajający.

Pojemność: 100g

Naturvit
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło