• Nowy
Herbata Zielona Sencha 100g - PRZECIWDZIAŁA PRZEWLEKŁYM SCHORZENIOM

Herbata Zielona Sencha 100g - PRZECIWDZIAŁA PRZEWLEKŁYM SCHORZENIOM


9,90 zł
Brutto
Sencha to jeden z najpopularniejszych gatunków zielonej herbaty. Jest bardzo smaczna i cieszy się powszechnym uznaniem wśród miłośników herbaty. Polecana jest do picia tuż po posiłkach, gdyż znakomicie wpływa na układ pokarmowy.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Sencha to jeden z najpopularniejszych gatunków zielonej herbaty. Popularny jest zwłaszcza wśród początkujących amatorów picia zielonej herbaty. Jest bardzo smaczna i cieszy się powszechnym uznaniem wśród miłośników herbaty. Polecana jest do picia tuż po posiłkach, gdyż znakomicie wpływa na układ pokarmowy.

Herbata ta pochodzi co prawda z Japonii, jednak szybko przeniesiona została również do Chin i to właśnie z tego kraju pochodzi obecnie duża ilość zbiorów Senchy.

Parzenie: Temperatura parzenia senchy powinna wynosić 75-80 stopni Celsjusza, a jego czas nie powinien przekroczyć 4 minut. Co ciekawe, parzyć tą samą Senchę możemy kilkukrotnie - nawet do trzech razy.

Skład: Herbata zielona Sencha

Masa netto: 100g
   


Naturvit

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło