• Nowy
Herbata Yunnan White Tea 100g

Herbata Yunnan White Tea 100g


21,70 zł
Brutto
Biała herbata uznawana jest przez znawców za najlepszą z herbat, produkowana jest w niewielkich ilościach tylko w Chinach, na wysoko położonych terenach górskich.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Biała herbata uznawana jest przez znawców za najlepszą z herbat, produkowana jest w niewielkich ilościach tylko w Chinach, na wysoko położonych terenach górskich. Zawiera wyłącznie młode pączki oraz pierwsze, pokryte srebrzystym puszkiem delikatne listki, charakterystyczne dla herbat o najwyższej jakości.

Sposób przygotowania: łyżeczka białej herbaty Yunnan na jedną filiżankę, zalana przegotowaną gorącą wodą o temp. 80-90oC, zaparzana przez 5-10 min.

Oryginala biała herbata Yunnan najwyższej jakości paczkowana w rejonie uprawy.

Skład: herbata biała.


Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło