• Nowy
Herbata sypana Tarniówka 100g

Herbata sypana Tarniówka 100g

6,70 zł
Brutto
Tarnina jest jednym z najzdrowszych owoców. Według literatury, zawiera dużo witaminy C i B, jest bogata w sole mineralne, cukry i pektyny. W związku z powyższym, picie tej herbatki wskazane jest osobom przemęczonym i łatwo przeziębiającym się.
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Tarnina jest jednym z najzdrowszych owoców dziko rosnących. Według literatury, zawiera dużo witaminy C i B, jest bogata w sole mineralne, kwasy organiczne, cukry i pektyny. W związku z powyższym, picie tej herbatki wskazane jest osobom przemęczonym i łatwo przeziębiającym się.

Sposób użycia: jedną łyżeczkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Można pić bez ograniczeń.

Dary Natury
3 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło