Wczytuję dane...
PORADNIA DIETETYCZNA

NASZA PORADNIA DIETETYCZNA

To co jesz, ma wpływ na całe Twoje życie!


Czy wiesz że niedobór kwasów omega-3 może być przyczyną bezpłodności? 

Czy zdajesz sobie sprawę że depresja może być wynikiem złej diety?

Wybitny austriacki neurolog, dr J. Wagner – Jauregg napisał, że dwie trzecie wszystkich nerwowo chorych nie musiałoby przebywać w zakładach leczniczych, gdyby ich nerki były zdrowe. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ gdy ten narząd nie pracuje odpowiednio, w naszym organizmie płynie krew słabej jakości.

N
ie odżywione odpowiednio komórki, nie będą mogły przeciwdziałać zmęczeniu, problemom z koncentracją a w skrajnych przypadkach nawet depresji. Dlatego też wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych i powrót w ten sposób zdrowia jest bardzo ważny.

Nasza poradnia dietetyczna oferuj szeroko pojęte porady dietetyczne, układając indywidualne jadłospisy oparte jedynie o naturalne i pełnowartościowe składniki.

zdrowazywnosc

Internetowa konsultacja dietetyczna przebiega tak samo jak normalna wizyta.

Na ekranie swojego komputera widzisz naszego dietetyka i rozmawiasz z nim  przez internet. Jeśli nie posiadasz mikrofonu podpiętego do komputera wówczas nasz dietetyk dzwoni na Twój telefon. Widzisz naszego specjalistę na ekranie komputera i słyszysz przez telefon.

Na ekranie komputera dietetyk ma możliwość prezentowania omawianego tematu, wszystkie ważne informacje jak również plany żywieniowe otrzymasz na swój adres e-mail albo zwykłą pocztą po przebytej konsultacji.


Jako jedni z nielicznych posiadamy popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, w związku z powyższym dzięki dodatkowemu zastosowaniu ziół w przygotowywanych dietach nasi pacjenci osiągają znacznie szybciej zamierzone rezultaty.

W zależności od potrzeb pacjenta i zgodnie z jego życzeniami nasz dietetyk przygotowuje interwencję żywieniową z zakresu:

  • diet redukujących masę ciała
  • diet zwiększających masę ciała
  • diet alternatywnych (diet wegetariańskich)
  • diet w wielu jednostkach chorobowych (np. : cukrzyca, choroby nerek itd.)
  • żywienia osób aktywnych fizycznie oraz sportowców
  • żywienia kobiet planujących ciążę a także ciężarnych i karmiących
  • żywienia niemowląt, dzieci i młodzieży
  • żywienia osób starszych
  • diet podczas rzucania palenia


N
ie oferujemy gotowych diet sprzedawanych masowo, wszystkie jadłospisy są układane indywidualnie z uwzględnieniem rzeczywistych potrzeb danego pacjenta.

Dokładna cena porady dietetycznej udzielana jest po wstępnej rozmowie telefonicznej, gdy nasz dietetyk ustali z pacjentem dokładny zakres udzielnej porady dietetycznej.

Standardowe ceny kształtuję się jednak na poniższym poziomie:

Internetowa konsultacja dietetyczna
30zł

Dieta - plan żywieniowy na 7 dni 80zł
Dieta - plan żywieniowy na 14 dni 140zł
Dieta - plan żywieniowy na 21 dni 175zł
Dieta - plan żywieniowy na 28 dni 225zł

Obliczenie wartości odżywczej 5 potrwaw 30zł
Ocena sposobu żywienia wraz z zaleceniami 50zł

 
Obsługujemy miesięcznie setki zadowolonych klientów - dołącz do ich grona.

Wypełnij poniższy formularz a nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą, pomoże w doborze odpowiedniej dla Ciebie usługi i rozwieje wszystkie wątpliwości.

P
o rozmowie z dietetykiem sam podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję - czy decydujesz się na naszą usługę i zaczynasz cieszyć się pełnią zdrowia.


Jeśli chcesz samodzielnie skontaktować się z dietetykiem bez wypełniania
poniższego formularza możesz to zrobić dzwoniąc na numer 531-81-81-37
.

 
*pola obowiązkowe



Internetowa konsultacja dietetyczna

Facebook