• Produkt tymczasowo niedostępny
Cukierki Lipa 60g

Cukierki Lipa 60g

6,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kwiat lipy jest doskonałym środkiem wykorzystywanym w leczeniu przeziębień, gdyż działa napotnie i osłaniająco na drogi oddechowe. Zawiera dużą ilość witaminy C, B, składników mineralnych, garbników i chlorofilu działających przeciwzapalnie.
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Działanie: Kwiat lipy jest doskonałym środkiem wykorzystywanym w leczeniu przeziębień, gdyż działa napotnie i osłaniająco na drogi oddechowe. Zawarte w kwiatach lipy składniki poprawiają wydalanie toksycznych produktów przemiany materii.  Substancje zawarte w macierzance mają działanie wykrztuśne i dezynfekujące, ułatwiają oczyszczanie się dróg oddechowych z pyłów, które wdychamy z powietrzem lub dymem tytoniowym. Pokrzywa w naturalny sposób wspomaga wytwarzanie czerwonych krwinek, wzmacnia organizm. Zawiera dużą ilość witaminy C, B, składników mineralnych, garbników i chlorofilu działających przeciwzapalnie.

Zastosowanie: Cukierki mają zastosownie w stanach gorączkowych, obniżając dzięki temu temperaturę. Lipa oddziałowuje korzystnie w zapaleniach dróg oddechowych, łagodzi kaszel i rozpuszcza śluz. Działa dobroczynnie na układ pokarmowy, łagodzi bóle spowodowane wzdęciami i skurczami.

Skład: Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z lipy, jeżówka, werbena, mięta, macierzanka, witamina C.

Opakowanie: 60g

Verbena

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło