loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Zioła Ojca Klimuszki

Jeżeli chcesz spowalniać procesy starzenia się zachodzące w Twoim organizmie, szukasz sposobu na zdrowe zrzucenie zbędnych kilogramów bądź chcesz w końcu zwalczyć bezsenność — ten dział jest miejscem, w którym możesz na chwilę się zatrzymać. To tutaj znajdują się zioła Ojca Klimuszki, które były stworzone na podstawie prawdziwej pasji, ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w ziołolecznictwie. Ojciec A.K. Klimuszko był duchownym i zielarzem, który studiował między innymi oddziaływanie drzew na ludzi. Stwierdził, że drzewa, takie jak akacja, morwa, sosna, kasztanowiec, brzoza czy lipa, działają korzystnie na człowieka. Opublikował na ten temat kilka książek, które goszczą na półkach w wielu domach.

Przy każdym dostępnym w naszym sklepie naturalnym specyfiku znajdują się zalecenia i dawkowanie. Odpowiednie spożywanie tego rodzaju ziół z pewnością przyniesie zamierzone rezultaty. W asortymencie naszego sklepu zielarskiego znajdują się nalewki na serce, trawienie czy wątrobę. W przypadku takich nalewek prawidłowym dawkowaniem będzie codzienne picie łyżeczki lub łyżki (w zależności od rodzaju nalewki) rano i wieczorem. Przy nalewkach może powstawać naturalny osad, dlatego zalecane jest ich wstrząśnięcie przed użyciem.

Wybrane nalewki mogą być stosowane jako dodatek do dziennego jadłospisu, aczkolwiek nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Oprócz stosowania specjalistycznych ziół przypominamy o piciu odpowiedniej ilości wody, spożywaniu świeżych owoców i warzyw. Do picia naturalnych nalewek z ziół od Ojca Klimuszki, wystarczy dodać także trochę wiary w efektywną kurację — oto najlepsza recepta na zdrowie!

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów